TÜM KATEGORİLER
Toplam 2371 Ürün
Site Navigation

Geliştirdiğimiz kolay PIC programlama yöntemiyle, başlangıçtan profesyonele her seviyedeki geliştiriciye kaynak sunuyoruz.

Trudyo olarak Ocak 2021’de, en kolay PIC programlama yöntemini tasarlayarak kurulduk. Endüstriyel uygulamalar gerçekleştirmek için kullanılan PIC mikrodenetleyici programlama pek çok mühendislik öğrencisi yada yeni mezunun yetkinlikleri arasında değil. Ancak, bu yetkinlik endüstriyel ürün geliştirmek için sektörde aranan bir özellik. Bu durum, pek çok mühendisin sektörde kendisine yer bulamamasına neden oluyor. Aynı zamanda, bu sektörde faaliyet gösteren pek çok firma da beklentilerini karşılayacak yetkin mühendislere ulaşamıyor.

Biz, bu sorunları çözmek için üniversitelerde öğretilen diğer programlama yöntemlerinden çok daha yalın yapıda ancak endüstriyel projeler için de kullanıma uygun olan, tamamen yerli bir ürün geliştirdik. Piyasadaki diğer mikrodenetleyicilerin konfigürasyon ayarlarının, programlama dilini daha karmaşık gösterme sorununu ise, mikroC pro for PIC programlama dilini kullanarak çözdük. Aynı zamanda, USB Bootloader olarak bilinen bir sistemi ürüne entegre ederek, ekstra bir programlayıcı satın alınması ihtiyacını da ortadan kaldırdık. Geliştirdiğimiz ürünü Başlangıç Seti, Süper Başlangıç Seti ve Proje Seti olarak üç farklı set önerisi şeklinde kullanıcıya sunduk. Bu sayede, her seviye için uygun geliştirme ortamını sağlamış olduk. Bununla birlikte, online platformlarda ücretsiz olarak yayınladığımız içeriklerle kullanıcılarımıza türkçe kaynak sunmaya başladık. Her geçen gün bu içeriklerimize yenilerini dahil ediyoruz.

Geliştirme setlerimizi geliştiricileri ile buluşturduğumuz birkaç ayın sonunda, hayal edilen projelerin geliştirilmesi için daha fazlasına ihtiyaç olduğunu fark ettik. Bu sayede profesyonel kadromuzu büyütme ve ürün çeşitliliğimizi genişletme kararı aldık. Şimdi geliştirmeyi sevenleri, 
ihtiyacı olan yüzlerce çeşit elektronik komponent ve elektronik ekipman ile tek bir platformda buluşturuyoruz. Bu sayede, geliştiricilerin ellerindeki en önemli kaynak olmayı hedefliyoruz.